Biżuteria

Niezwykłe obrączki ślubne

Niezwykłe obrączki ślubne

Wybór obrączki to niewątpliwie trudne zadanie. Wygląda na to, że to nie tylko biżuteria, ale muszą być idealne dla każdego męża i żony. Siła i rozmiar są bardzo ważne same w sobie, ale wygląd pierścionka nie jest tak ważny. Klasycznym wyborem jest oczywiście złoty pierścionek z błyszczącym wykończeniem oraz półokrągła obrączka. Zwykle państwo młodzi wybierają tę samą grubość lub cieńszą. Jeśli nie lubisz stylu tradycyjnego, wybierz styl nowoczesny i innowacyjny. Pierwszą rzeczą, która tworzy biżuterię jest wybór metalu, jego koloru czy kamienia szlachetnego i oczywiście sam projekt – dzięki temu można stworzyć wyjątkową obrączkę, która przypadnie do gustu każdemu.

Jaki metal szlachetny wybrać?

Najpopularniejszym metalem szlachetnym na obrączkę lub pierścionek zaręczynowy jest oczywiście złoto. Jakość złota premium sprawia, że ​​jest to jeden z lepszych wyborów. Większość przyszłych par wybiera klasyczne żółte złoto, ale jeśli szukasz czegoś niezwykłego, możesz wybrać biel, róż, a nawet czerń! Inne popularne opcje metali szlachetnych to tytan i platyna – obie rudy są antyalergiczne, co jest dodatkowym atutem. Oba posiadają ciekawe srebrne zdobienia – ulubieniec miłośników minimalizmu.

Jak inaczej znaleźć odpowiednią obrączkę?

Zwykle te dwa złote krążki są błyszczące i gładkie – jeśli szukasz czegoś nietuzinkowego, lepiej wybrać obrączkę inną niż polerowana. W sklepach jubilerskich znajdziesz matowe wzory zdobione w różnych stylach. Wybierz kamień z ulubionym kolorem, niestandardowym wzorem lub grawerem, aby Twoja obrączka była wyjątkowa. Jeśli masz pomysł, ale nie wiesz, jak przekuć go w model, skontaktuj się ze sklepem jubilerskim, a on pomoże Ci stworzyć coś niezwykłego!

Udostępnij