Biżuteria

Najpopularniejsze pierścionki zaręczynowe

Najpopularniejsze pierścionki zaręczynowe

Podczas wyboru pierścionka zaręczynowego należy kierować się przede wszystkim preferencjami drugiej połówki oraz jakością wyrobu. Warto jednak zwrócić uwagę także na panujące trendy. Obecny sezon stanowi prawdziwy hołd dla przepychu. Chociaż ponadczasowe eleganckie pierścionki typu Solitaire wciąż będą dobrym wyborem, to triumfują modele w stylu Halo oraz te trzykamieniowe. Pokaźnych rozmiarów, liczne kamienie szlachetne to to, co aktualnie zachwyca najbardziej. Niesamowite wrażenie robią także drobne klejnoty umieszczone na obrączce oraz wokół głównego kamienia. Najpopularniejszym kruszcem jest oczywiście białe złoto. Już od jakiegoś czasu króluje ono w świecie jubilerstwa, dzięki swojej imponującej odporności oraz subtelnej barwie. Jeśli poszukujesz pierścionka, który złapie twoją ukochaną za serce, zdecydowanie postaw właśnie na ten kruszec. 

Modne obrączki ślubne

Klasyczne, złote obrączki ślubne o półokrągłym profilu zostają powoli zastępowane przez nowoczesne modele. To po nie najchętniej sięgają przyszli małżonkowie. Wykonane są najczęściej z białego złota, chociaż wiele par decyduje się także na nietuzinkowe rozwiązania. Obrączki z tytanu, karbonu i czarnego złota to bardzo ciekawe propozycje, które coraz częściej pojawiają się na dłoniach nowożeńców. Te piękniejsze, zdobią kamienie szlachetne. Wielobarwne klejnoty o wyjątkowej symbolice nadadzą waszym pierścionkom jeszcze głębszego znaczenia. Na popularności zyskują także dwie różne obrączki. Indywidualny gust Młodych znajduje swoje odzwierciedlenie w symbolach miłości, dzięki czemu sprzeczki podczas wyboru obrączek są wręcz niemożliwe.

Grawerunek 

Świetnym sposobem na personalizację biżuterii jest dodanie do niej grawerunku. Przeważnie znajduje się on po wewnętrznej stronie pierścionka, jednak głodni oryginalnych rozwiązań narzeczeni, coraz częściej umieszczają go na zewnątrz obrączki ślubnej. To nietuzinkowe zdobienie nadaje ozdobie wyjątkowego charakteru, który będzie przypominał zakochanym o ich szczególnym dniu. 

Udostępnij